Holly – prawie labrador do adopcji

r e k l a m a

Opis

DATA PRZYJĘCIA: 11.04.2019

POCHODZENIE: PIŁAWA GÓRNA

WIELKOŚĆ: ŚREDNIA, OBECNIE OK. 15 KG

Holly ma około 5 miesięcy, ma jeszcze mleczaki, więc to psi dzieciak ???? Znaleziona, nigdy nie poszukiwana, nie odebrana… Czeka na dom!

Holly wyglądem przypomina szczenię labradora. Nie jesteśmy w stanie rzetelnie ocenić, jak duża urośnie. Będzie psem większych rozmiarów, ale do rasowego labradora jej daleko.

Holly to pies dla osób poszukujących wyzwania, niekoniecznie psa o danym wzorcu i poniekąd nieświadomych, gdyż nie znając przodków suczki, czyli bez rodowodu, nie określimy jej docelowej masy, wielkości itd.

Holly ciągnie na smyczy, nie zachowuje czystości. Spacer to dla niej znakomita forma rekreacji i zabawy (jest naprawdę namolna w kontakcie z innymi zwierzętami), ale o załatwieniu potrzeb nawet nie myśli. Z tym czeka po prostu na powrót do boksu.

Wobec ludzi łagodna i bardzo towarzyska. Nieostrożna, przewróci, potrąci, może podgryzać w ekscytacji. To szczeniak, w którego wychowanie poprzedni właściciel nie zaangażował się zbytnio.

Warunkiem adopcji Holly jest jej sterylizacja za najwcześniej 2 m-ce. Fundacja Mam Pomysł pokrywa 50% kosztów związanych z zabiegiem w partnerskich lecznicach, przy adopcji wydane będzie stosowne skierowanie.


Telefon: 790-241-451 SKONTAKTUJ SIĘ Obserwuj


Schronisko Świdnica

Zobacz tablice użytkownika

Dane ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 2973
Kategoria: Suczki średnie
Typ użytkownika: Schronisko

Wsparcie portalu

    Zastrzega się możliwość występowania nieścisłości, błędów oraz informacji niepełnych
    i nieaktualnych. Schroniak.pl nie odpowiada
    za wszelkie problemy, trudności oraz konsekwencje będące skutkiem rozpoczęcia procedur adopcyjnych lub adopcji. Jako strona internetowa nie dajemy gwarancji możliwości zaadoptowania wybranego zwierzaka oraz nie bierzemy udziału w procesie adopcyjnym.

Partnerzy


    Partner medialny

    Partner techniczny