Gwiazdka

Informacje dodatkowe

  Wiek: 10 lat

  Imię: Gwiazdka

  Szuka domu od: 28.08.2018

Kontakt

790-241-451 SKONTAKTUJ SIĘ

Opis

Gwiazdka to towarzyszka i psia przyjaciółka suczki o imieniu Smerfetka. Trafiły do schroniska z jednego miejsca. Znamy ich historię – właścicielkami suczki była osoba, która sama aktualnie bardzo potrzebuje pomocy i przez swoją chorobę niestety zaniedbała opiekę nad psiakami…

Gwiazdka jest nieco mniej odważna niż Smerfetka. Zawsze stoi za koleżanką i uważnie obserwuje jej zachowanie. Jest łagodna i przyjazna. Bardzo lubi opiekunów, których już zna i którym zaufała. Jest cudowną sunią. Ma ok. 10 lat.

Gwiazdka akceptuje inne zwierzęta. Potrzebuje nieco czasu na aklimatyzację. Przez wzgląd na swoją przeszłość, ma problemy z zachowaniem czystości. Uczy się smiley

Szukamy dla niej domu może bez malutkich dzieci, całe życie nie miała z nimi styczności. Jest psiakiem domowym, potrzebuje tylko ciepła, wyrozumiałości i troski.

 

r e k l a m a

Schronisko Świdnica

Dane ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 2290
Kategoria: Psy małe
Typ użytkownika: Schronisko
.

Schroniak.pl

  Zastrzega się możliwość występowania nieścisłości, błędów oraz informacji niepełnych
  i nieaktualnych. Schroniak.pl nie odpowiada
  za wszelkie problemy, trudności oraz konsekwencje będące skutkiem rozpoczęcia procedur adopcyjnych lub adopcji. Jako strona internetowa nie dajemy gwarancji możliwości zaadoptowania wybranego zwierzaka oraz nie bierzemy udziału w procesie adopcyjnym.