Gustaw- wyjątkowy pies szuka domu!

Informacje dodatkowe

  Wiek: 3

  Imię: Gustaw

  Szuka domu od: 11.2019

  Kastracja: Tak

  Do dzieci: Nie

  Akceptuje koty: Nie

  Akceptuje psy: Tylko suki

  Rasa: Nie rasowy

r e k l a m a

Opis

Poznajcie Gustawa! To 3-letni pies w typie teriera, który bardzo potrzebuje domu!
Gustaw to bardzo aktywny i energiczny pies, zatem jeśli jesteś osobą, która uwielbia aktywny tryb życia to z Gustawem nie będziesz się nudzić! Śmiało możesz planować różne ciekawe aktywności i będzie to czysta przyjemność dla Was obojga. Gustaw to także pies, który chętnie słucha poleceń, zatem jest idealny do szkoleń. Jest wpatrzony w człowieka i chętnie się uczy. Bywają momenty kiedy charakterek teriera daje o sobie znać- z niektórymi psami nie potrafi się dogadać. Jednak w czasie przebywania w fundacji mocno już złagodniał i nauczył się jak dobrze się zachowywać. Jest to pies wyjątkowo inteligentny, który przy odpowiednim prowadzeniu będze dumą i radością dla swojego właścicela. Szukamy dla niego osoby, która wykorzysta jego potencjał :). W domu Gustaw jest grzeczny, może zamieszkać z suczką. Jeśli lubisz i chcesz pracować ze swoim psem a dodatkowo zyskać wspaniałego kompana to Gustaw jest psem dla Ciebie!
Jest wykastrowany i posiada aktualne szczepienia. 

http://facebook.com/matuzalki.pl
KONTAKT w SPRAWIE ADOPCJI : tel. 519 499 344 ELA fpz@matuzalki.pl
Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej obligującej nowych właścicieli do sterylizacji/kastracji zwierzęcia w ustalonym terminie.
Przy podjęciu decyzji o przygarnięciu zwierzęcia prosimy nie kierować się emocjami, czy chwilowym impulsem. Decyzja powinna być  rozsądna i przemyślana. Zwierzę będzie z Wami przez kolejne kilka, kilkanaście lat !!!
Nie wydajemy psów jako stróżujące na łańcuch i do kojca. 

Telefon: 519499344 SKONTAKTUJ SIĘ Obserwuj


Fundacja Pomocy Zwierzętom Matuzalki

Zobacz tablice użytkownika

Dane ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 2956
Kategoria: Psy średnie
Typ użytkownika: Fundacja

Wsparcie portalu

  Zastrzega się możliwość występowania nieścisłości, błędów oraz informacji niepełnych
  i nieaktualnych. Schroniak.pl nie odpowiada
  za wszelkie problemy, trudności oraz konsekwencje będące skutkiem rozpoczęcia procedur adopcyjnych lub adopcji. Jako strona internetowa nie dajemy gwarancji możliwości zaadoptowania wybranego zwierzaka oraz nie bierzemy udziału w procesie adopcyjnym.

Partnerzy


  Partner medialny

  Partner techniczny