Frodo, 14 kg, 4 lata - szuka Drużyny na stałe.

Informacje dodatkowe

  Wiek: 4 lata

  Imię: Frodo

  Do dzieci: Starsze dzieci

  Akceptuje koty: Tak

  Akceptuje psy: Tak

Kontakt

602179337, 785777802 SKONTAKTUJ SIĘ

Opis

Frodo ma ok 4 lat, jest średniej wielkości psem (ok 15 kg). Został odebrany interwencyjnie wraz z drugim psem i kilkoma kotami od właściciela, który pił i bił. Miał pojechać do przytuliska, ale jakoś źle nam było na duszy, że dla beżowej, długowłosej suczki od razu znaleźliśmy dom tymczasowy, a tego przeciętniaczka mamy odesłać. Został więc z nami i teraz słysząc jaki entuzjazm budzi na spacerach trochę nam głupio, że oceniliśmy go na takiego, na którego nikt w schronisku nie zwróci uwagi:)) 
Mamy nadzieję, że olx to potwierdzi i czyjeś oko zatrzyma się na nim na dłużej.
Frodo jest ufny wobec opiekunów (dzielnie zniósł szczepienia, kąpanie, podróż samochodem), wobec obcych osób zachowuje dystans i w pierwszym kontakcie może oszczekać (dotyczy to tylko gości w mieszkaniu, na dworze nie zwraca uwagi na ludzi, czasem tylko mężczyzn omija szerokim łukiem...)
Nie lubi na spacerze bliskiego kontaktu z innymi psami (powarkuje na nie), ale na pewno może zamieszkać z innym psem po spokojnym zapoznaniu. Na koty nie zwraca uwagi, a w mieszkaniu trochę się ich nawet boi:)
Grzecznie jeździ tramwajem, w domu jest niekłopotliwy.

Zachęcamy do poznania Froda i wyrobienia sobie własnej opinii o jego NIEprzeciętnej urodzie:)

Adopcja tylko do domu/mieszkania, nie do budy/kojca.
r e k l a m a

Takiny Niczyje

Dane ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 1569
Kategoria: Psy średnie
Typ użytkownika: Konto prywatne

Schroniak.pl

  Zastrzega się możliwość występowania nieścisłości, błędów oraz informacji niepełnych
  i nieaktualnych. Schroniak.pl nie odpowiada
  za wszelkie problemy, trudności oraz konsekwencje będące skutkiem rozpoczęcia procedur adopcyjnych lub adopcji. Jako strona internetowa nie dajemy gwarancji możliwości zaadoptowania wybranego zwierzaka oraz nie bierzemy udziału w procesie adopcyjnym.