farcik porzucony daj dom aktualne

Informacje dodatkowe

Kontakt

884 636 284 SKONTAKTUJ SIĘ

r e k l a m a

Opis

Mam 7 lat i na imię Fart. Ludzie mówią, że to wszystko na szczęście. Więc czekam na Moje Szczęście – Rodzinę, Panią, Pana, których pokocham tak mocno, pewnie nawet i jeszcze mocniej niż oni mnie!!! A Oni patrząc na mnie powiedzą radośnie „ale mamy Farta” :)

Jestem przedstawicielem najmądrzejszej rasy pod słońcem, czyli kundelkiem środkowoeuropejskim - takim "do kolanka". Oczywiście jestem wykastrowany i zaszczepiony. Jak przystało na wychowanego pasiaka jestem bardzo przyjaźnie nastawiony do świata. Toleruję inne zwierzęta, ale troszkę boję się tych większych od siebie (bo kto się nie boi) – jednak po pierwszym zapoznaniu szybko się dogaduję. Bezproblemowo chodzę na smyczy. Lubię zabawy i dzieci, ale te w nieco już starszym wieku.

Obecnie mieszkam w województwie świętokrzyskim, w Końskich, ale mój transport można zorganizować wszędzie – i bez żadnych dodatkowych opłat! 
Mailowo można pytać o wszystko – nie mam sekretów. Tylko jeden, tak głęboko w serduszku... bo choć hotelik jest miły to chciałbym mieć farta i znaleźć swój dom! 

Moja adopcja dojdzie do skutku po przeprowadzeniu wizyty przedadopcyjnej i podpisaniu umowy adopcyjnej. 

Preferowany kontakt mailowy lub w przypływie nagłej miłości także telefoniczny do psiej Babci: 
 884 636 284 
https://www.facebook.com/events/1749521925279733/

Schronisko Medor

Dane ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 1744
Kategoria: Psy średnie
Typ użytkownika: Schronisko

Schroniak.pl

    Zastrzega się możliwość występowania nieścisłości, błędów oraz informacji niepełnych
    i nieaktualnych. Schroniak.pl nie odpowiada
    za wszelkie problemy, trudności oraz konsekwencje będące skutkiem rozpoczęcia procedur adopcyjnych lub adopcji. Jako strona internetowa nie dajemy gwarancji możliwości zaadoptowania wybranego zwierzaka oraz nie bierzemy udziału w procesie adopcyjnym.

Partnerzy


    Partner medialny

    Partner techniczny