Elton - młody,utalentowany, szuka wiernego zespołu

Informacje dodatkowe

  Wiek: 2 lata

  Imię: 109

  Kastracja: Tak

  Do dzieci: Tak

  Akceptuje koty: Tak

  Akceptuje psy: Tak

  Rasa: Nie rasowy

Kontakt

602179337, 785777802 SKONTAKTUJ SIĘ

Opis

Elton John kończy karierę. To smutna wiadomość. Dobrze że ostatnia trasa będzie trwała trzy lata:) To mniej więcej tyle, ile lat liczy sobie nasz nowy podopieczny. Liczymy też, że nadane mu imię przyniesie mu szczęście i rodzinę na miarę jego talentów. Nasz Elton do tej pory nie dał się poznać szerszej publiczności, a to wszystko przez właścicieli, którzy trzymali go w szopie, za jedyny wybieg oferując kupę rozsypanego wokół gruzu. Elton został odebrany i już po kilku dniach okazało się, że jest radosny i bardzo energiczny, jak na psa w typie teriera przystało. Nie jest przy tym ani nadpobdliwy, ani głośny.
Ma piękną, rudą, szorstką sierść i rozbrajający wyraz pyska. Ładnie chodzi na smyczy, choć ma oczywiście zadatki na łowcę i niestrudzonego tropiciela. Szybko przełamuje nieśmiałość w kontaktach z ludźmi, jest bardzo łagodny. Dogaduje się z psami i z sukami, wobec kotów jest troche nachalny. 
Może zamieszkać z dziećmi, trzeba tylko wziąć pod uwagę, że jego nieokiełznane póki co wybuchy radości moga mniejsze pociechy dosłownie ściąć z nóg:)
Elton ma ok 2-3 lat, waży ok. 14 kg.
Jest zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany.
Będzie idealnym towarzyszem długich spacerów i świetnym psem dla osób chcących zaangażować się w pracę z psem czy psie sporty.
Adopcja tylko do domu/mieszkania, nie do kojca/budy.
r e k l a m a

Takiny Niczyje

Dane ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 1568
Kategoria: Psy średnie
Typ użytkownika: Konto prywatne

Schroniak.pl

  Zastrzega się możliwość występowania nieścisłości, błędów oraz informacji niepełnych
  i nieaktualnych. Schroniak.pl nie odpowiada
  za wszelkie problemy, trudności oraz konsekwencje będące skutkiem rozpoczęcia procedur adopcyjnych lub adopcji. Jako strona internetowa nie dajemy gwarancji możliwości zaadoptowania wybranego zwierzaka oraz nie bierzemy udziału w procesie adopcyjnym.