Ellis, miniaturka bernardyna

Informacje dodatkowe

  Wiek: 3 lata

  Imię: Ellis

  Do dzieci: Tak

  Akceptuje koty: Tak

  Akceptuje psy: Tak

Kontakt

609 800 492 tylko SMS SKONTAKTUJ SIĘ

r e k l a m a

Opis

Niespełna roczna, delikatna suczka szuka domu!

Ellis została odebrana przez TOZ Wrocław podczas interwencji. Jest psem o bardzo delikatnej psychice i boi się świata, który ją otacza. Wszystko poznaje powolutku, zachowując dystans w stosunku do nieznanego. W nowym właścicielu na pewno się zakocha, ale będzie to wymagało trochę czasu. Ktoś kto ją adoptuje będzie musiał poświęcić jej wiele czasu, cierpliwości i jeszcze więcej miłości.

Sunia potrzebuje domu stabilnego, spokojnego i cichego. Jest psem bardzo łagodnym i gdy coś ją wystraszy chowa się w najciemniejszy kąt. Nie ma w niej cienia agresji. Bardzo dobrze zsocjalizowała się z innymi zwierzętami, czuje się wśród nich bezpiecznie i na pewno będzie dobrym przyjacielem dla każdego psiego i kociego domownika. Gdy w nowym domu poczuje się bezpiecznie, odwdzięczy się olbrzymią miłością i wylewnością.

Obowiązuje procedura adopcyjna TOZ Wrocław. Pies zostanie wydany wyłącznie do domu z ogrodem, do ludzi, u których będzie mieszkał i spał w domu.

 Album na FB

TOZ Wrocław

Dane ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 1795
Kategoria: Suczki średnie
Typ użytkownika: Towarzystwo

Schroniak.pl

  Zastrzega się możliwość występowania nieścisłości, błędów oraz informacji niepełnych
  i nieaktualnych. Schroniak.pl nie odpowiada
  za wszelkie problemy, trudności oraz konsekwencje będące skutkiem rozpoczęcia procedur adopcyjnych lub adopcji. Jako strona internetowa nie dajemy gwarancji możliwości zaadoptowania wybranego zwierzaka oraz nie bierzemy udziału w procesie adopcyjnym.

Partnerzy


  Partner medialny

  Partner techniczny