Dżeki – duży szorściak prosi o dom!

Informacje dodatkowe

    Imię: Dżeki

    Kastracja: Tak

Kontakt

790-241-451 SKONTAKTUJ SIĘ

r e k l a m a

Opis

Dżeki razem z małą suczką Dianą zostały zabrane do schroniska wskutek interwencji służb miejskich. Ich opiekunka nie radziła sobie z opieką nad psami, ma również inne problemy i to wszystko ją przerosło…
Pies całe życie spędził jako domowy pupil. Nigdy nie mieszkał na dworze. Dżeki może wyglądać nieco groźnie, sporadycznie szczeknie kiedy chce wyjść na spacer i widzi smycz, powoduje, że wydaje się być strasznym psem wink Nic bardziej mylnego, Dżeki jest uosobieniem spokoju. W kontakcie z człowiekiem – trąca głową i zachęca do głaskania, jest przy tym bardzo opanowany i grzeczny.
Psiak nie jest najmłodszy, ta adopcja będzie pomocą dla niego. Najlepiej, gdyby udało mu się znaleźć dom z suczką Dianą… Apelujemy o pomoc dla tych psów… Są idealne, czyste, grzeczne, akceptujące koty. Dżeki nie lubi jedynie psich samców.
Wierzymy, że znajdzie się dla nich pomoc, bardzo prosimy, dla nich traumą było przeniesienie ich do schroniska, ale po prostu nie można było zrobić inaczej sad

Przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy, przy ul. Pogodnej 3.

Schronisko Świdnica

Dane ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 1761
Kategoria: Psy duże
Typ użytkownika: Schronisko
.

Schroniak.pl

    Zastrzega się możliwość występowania nieścisłości, błędów oraz informacji niepełnych
    i nieaktualnych. Schroniak.pl nie odpowiada
    za wszelkie problemy, trudności oraz konsekwencje będące skutkiem rozpoczęcia procedur adopcyjnych lub adopcji. Jako strona internetowa nie dajemy gwarancji możliwości zaadoptowania wybranego zwierzaka oraz nie bierzemy udziału w procesie adopcyjnym.