Dyzio

Informacje dodatkowe

Kontakt

790-241-451 NAPISZ WIADOMOŚĆ

Opis

Dyzio to rudy kocurek, który trafił do nas w opłakanym stanie. Pojawił się znikąd, prawdopodobnie wyrzucony z samochodu na jednej z dolnośląskich wsi. Nasza wolontariuszka interweniowała w ostatniej chwili, Dyzio wymagał natychmiastowego leczenia i dobrego odżywienia.

Aktualnie Dyzio to zdrowy, silny kocur. Nie jest wiekowy – ma ok. 3 – 4 lata. Jest zwierzęciem bardzo związanym z człowiekiem, uwielbia głaskanie, mruczy przy tym i się ociera o nogi. Korzysta z kuwety, ale jego potrzeba wychodzenia jest bardzo silna i będzie nieszczęśliwy żyjąc w zamknięciu.

Poszukiwany dom z bezpiecznym terenem, gdzie Dyzio mógłby być szczęśliwy i otoczony troską oraz dobrą opieką nowych właścicieli. Nie jest kotem bojaźliwym, dom z dziećmi nie stanowi problemu. Jedynie jest zazdrosny o kocury, psy go nie interesują smiley
r e k l a m a

Schronisko Świdnica

Numer ogłoszenia

1325

Kategoria

Typ użytkownika

Schronisko

Schroniak.pl

    Zastrzega się możliwość występowania nieścisłości, błędów oraz informacji niepełnych
    i nieaktualnych. Schroniak.pl nie odpowiada
    za wszelkie problemy, trudności oraz konsekwencje będące skutkiem rozpoczęcia procedur adopcyjnych lub adopcji. Jako strona internetowa nie dajemy gwarancji możliwości zaadoptowania wybranego zwierzaka oraz nie bierzemy udziału w procesie adopcyjnym.