Dali

Informacje dodatkowe

  Wiek: 3 lata

  Imię: Dali

  Szuka domu od: 13.02.2018

  Kastracja: Tak

  Do dzieci: Starsze dzieci

  Akceptuje koty: Nie

  Akceptuje psy: Tak

  Rasa: Owczarek niemiecki

Kontakt

883 941 100 SKONTAKTUJ SIĘ

r e k l a m a

Opis

Dali to trzyletni, przepiękny, długowłosy owczarek niemiecki. Pod naszą opieką jest od 13 lutego. Trafił do nas z chorą łapą, w której zagnieździły się dwie, wyjątkowo oporne i paskudne bakterie. Po ośmiu tygodniach antybiotykoterapii i zmiany opatrunków Dali źle się poczuł - konieczna była pilna amputacja łapy.

Od zabiegu minęło już kilka tygodni. Dali czuje się wspaniale, a brak łapy w żaden sposób nie odbija się na jego funkcjonowaniu. Ten piękny kawaler przebywa w naszym domu tymczasowym. Świetnie toleruje inne psy, aczkolwiek będzie próbował być psem dominującym. Dali lubi pogonić kota... więc dom z kocim sierćiuchem odpada!

Idealny towarzysz rodziny. Zostaje sam, nie demoluje, trzyma czystość. Ideał! ????

Dali jest zaszczepiony, odpchlony, odrobaczony, zaczipowany i wykastrowany.

‼️WAŻNE: ‼️ Dali zostanie wydany do domu z ogrodem lub do mieszkania na parterze. Ze względu na brak jednej łapy powinien unikać chodzenia po schodach!Podaruj Daliemu dom i otwórz przed nim serce!

TOZ Wrocław

Dane ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 1987
Kategoria: Psy duże
Typ użytkownika: Towarzystwo
.

Schroniak.pl

  Zastrzega się możliwość występowania nieścisłości, błędów oraz informacji niepełnych
  i nieaktualnych. Schroniak.pl nie odpowiada
  za wszelkie problemy, trudności oraz konsekwencje będące skutkiem rozpoczęcia procedur adopcyjnych lub adopcji. Jako strona internetowa nie dajemy gwarancji możliwości zaadoptowania wybranego zwierzaka oraz nie bierzemy udziału w procesie adopcyjnym.