Dafi szuka domu!

Informacje dodatkowe

  Wiek: 5 lat

  Imię: Dafi

  Sterylizacja: Tak

  Rasa: Nie rasowy

Kontakt

509 450 480/504 725 567 SKONTAKTUJ SIĘ

r e k l a m a

Opis

Dafi pierwszy raz trafiła do schroniska z interwencji w 2014 roku. Jako młoda, śliczna suczka szybko znalazła nowym dom. Niestety po 4 latach latach została znaleziona na ulicy wystraszona, zaniedbana- prawdopodobnie właściciel ją porzucił, bo nie ma z nim żadnego kontaktu. 
Dafi jest suczką bardzo emocjonalną, przywiązuje się do opiekuna całym sercem, dlatego tak bardzo tęskniła i długo była smutna zanim znów się otworzyła na ludzi. 
Obecnie Dafi szuka nowego domu. Cieszy się na widok znajomych osób, uwielbia spacery i przytulanie się, widać, że brakuje jej bliskości. Bez problemu dogaduje się z psami. W pomieszczeniach zachowuje się poprawnie, zachowuje czystość. Bez większych problemów można wykonywać przy niej zabiegi pielęgnacyjne i weterynaryjne, ładnie chodzi na smyczy.
Dafi będzie wiernym i oddanym psem, potrzebuje tylko trochę czasu, zrozumienia i cierpliwości by mogła w pełni zaufać człowiekowi.
DAFI
MIESZANIEC
WYSTERYLIZOWANA
WIEK: 10/2013
WZROST: OK 43CM
WAGA: OK 16 KG
STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY 
STOSUNEK DO DZIECI: POLECANA DO DOMU ZE STARSZYMI DZIEĆMI

wojtek g

Dane ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 2210
Kategoria: Suczki średnie
Typ użytkownika: Konto prywatne

Schroniak.pl

  Zastrzega się możliwość występowania nieścisłości, błędów oraz informacji niepełnych
  i nieaktualnych. Schroniak.pl nie odpowiada
  za wszelkie problemy, trudności oraz konsekwencje będące skutkiem rozpoczęcia procedur adopcyjnych lub adopcji. Jako strona internetowa nie dajemy gwarancji możliwości zaadoptowania wybranego zwierzaka oraz nie bierzemy udziału w procesie adopcyjnym.

Partnerzy


  Partner medialny

  Partner techniczny