Czoper

r e k l a m a

Opis

Czoper ma za sobą bardzo smutną historię. Trafił do schroniska po śmierci właściciela, a rodzina mimo szczerych chęci nie mogła zabrać go do siebie. Wspierają Czopera, ale pobyt w schronisku powinien się dla niego zakończyć ciepłym, przytulnym domem.

To psiak mieszkaniowy. Ma ok. 10 lat. Nie wyobrażamy go sobie na podwórku, przy budzie. Jest grzecznym, nie niszczącym posłań psiakiem, zachowującym czystość i zawsze cierpliwie oczekującym na rozpoczęcie dnia, karmienie, czy spacer. Problemem Czopera jest tęsknota, niestety pierwsze dni wyje pozostawiony sam. Mile widziany dom, w którym ktoś byłby cały czas, chociaż pierwsze tygodnie, by pies miał szansę nauczyć się wyciszenia i zostawania w samotności.

Żal nam Czopera, gdyż ten pies stracił wszystko. Zawalił się cały jego świat i z wygodnej kanapy trafił do wykafelkowanego boksu w schronisku…

Czoper akceptuje suczki, kotów niestety nie toleruje. Jest miłym, łagodnym i grzecznym psem, który prędko podbił serca naszej załogi. Czeka na wymarzony dom!


Schronisko Świdnica

Dane ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 2392
Kategoria: Psy duże
Typ użytkownika: Schronisko

Schroniak.pl

    Zastrzega się możliwość występowania nieścisłości, błędów oraz informacji niepełnych
    i nieaktualnych. Schroniak.pl nie odpowiada
    za wszelkie problemy, trudności oraz konsekwencje będące skutkiem rozpoczęcia procedur adopcyjnych lub adopcji. Jako strona internetowa nie dajemy gwarancji możliwości zaadoptowania wybranego zwierzaka oraz nie bierzemy udziału w procesie adopcyjnym.

Partnerzy


    Partner medialny

    Partner techniczny