Czarek (768/18)

Informacje dodatkowe

  Wiek: 8 lat

  Imię: Czarek

  Numer ewidencyjny: 768/18

  Szuka domu od: 8.11.2017

  Kastracja: Tak

  Akceptuje koty: Nie

  Akceptuje psy: Nie

Kontakt

71 362 56 74 SKONTAKTUJ SIĘ

Opis

Czaruś to średniej wielkości miły i spokojny psiaczek. Ma piękną, dłuższą sierść wymagającą pielęgnacji, ale znosi wszelkie zabiegi ze stoickim spokojem. Na początku w schronisku był jakby nieco onieśmielony w kontakcie z człowiekiem, ale teraz dzięki regularnym cotygodniowym spacerom z wolontariuszami już wie, że ludzie są dobrzy i stał się bardzo ufny.
Nie wiemy jak się zachowuje w stosunku do kotów, ale za to jest bardzo towarzyski i uwielbia kontakt z innymi psiakami, a suczki wręcz darzy uwielbieniem :)

Do tej pory życie Czarka nie było usłane różami  Do schroniska odprowadził go „właściciel”, według którego przez 7 lat swojego życia pies mieszkał na działce, bez kontaktu z innymi zwierzętami i z raczej rzadkim kontaktem z człowiekiem. Pewnie dlatego Czarek tak lgnie do innych psiaków, a do człowieka podchodził z pewnym dystansem, który na szczęście już minął.

Zapytacie, dlaczego taki fajny pies jeszcze nie znalazł nowego domu? Otóż Czaruś ma tylko trzy łapki. Dla Niego nie jest to duży problem (podobno taki się urodził), ale dyskredytuje go to w znalezieniu domu, bo kto by chciał takiego „wybrakowanego” przyjaciela…
Czarek lubi spokojne spacery, najlepiej w towarzystwie psijaciół  Ze względu na to, iż nigdy nikt z nim na spacery nie chodził trochę brakuje mu koordynacji ruchowej, jakby trochę ciężko poruszało mu się na tych trzech łapkach. Na pewno przy regularnych spacerach ta sprawność by się zdecydowanie poprawiła, ale w schroniskowych realiach nie ma mowy o codziennych spacerach

Jeśli szukasz psyjaciela dla siebie i swojego psiaka to Czaruś będzie idealny. Do tego jest zdecydowanie niepowtarzalny, nie tylko ze względu na trzy łapki ale również na urodę i piękne bursztynowe oczy.

Czaruś preferuje dom z ogrodem lub mieszkanie w bloku z windą lub na parterze - bez dużej ilości schodów do pokonywania.

PS. Czaruś to zdecydowanie pies na "baby"  Zakochuje się w suczkach od pierwszego wejrzenia i wtedy pójdzie za "ukochaną" na koniec świata, nawet gdy sił i kondycji brak. Więc dom z milą suczka zdecydowanie preferowany. Na ostatnim spacerze zakochał się bez wzajemności w schroniskowej Misi .

Szczegółowych informacji udziela Schronisko we Wrocławiu:

Adres: ul. Ślazowa 2, 51-007 Wrocław (osiedle Osobowice)
Telefon do Schroniska: 71 362 56 74
www.schroniskowroclaw.pl
www.schroniak.pl/schroniskowroclaw

Aby adoptować psa należy zabrać ze sobą dowód osobisty, 35 zł, obroże i smycz [kaganiec w przypadku adopcji dużych psów]
Adopcja kota to dowód osobisty, 15 zł i należy ze sobą zabrać koci transporterek
r e k l a m a

Schronisko Wrocław

Dane ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 1971
Kategoria: Psy średnie
Typ użytkownika: Schronisko

Schroniak.pl

  Zastrzega się możliwość występowania nieścisłości, błędów oraz informacji niepełnych
  i nieaktualnych. Schroniak.pl nie odpowiada
  za wszelkie problemy, trudności oraz konsekwencje będące skutkiem rozpoczęcia procedur adopcyjnych lub adopcji. Jako strona internetowa nie dajemy gwarancji możliwości zaadoptowania wybranego zwierzaka oraz nie bierzemy udziału w procesie adopcyjnym.