Bukiet

Informacje dodatkowe

  Wiek: 5 lat

  Imię: Bukiet

  Szuka domu od: maj 2018

  Do dzieci: Starsze dzieci

  Akceptuje psy: Tak

Kontakt

600 554 365 SKONTAKTUJ SIĘ

Opis

Bukiet szuka domu! Jakiś czas temu zmarł mu właściciel. Było mu bardzo smutno, ale zaakceptował to - w końcu miał już swoje lata. Teraz został bez właściciela i bardzo szuka osoby, która mogłaby pokochać go na nowo.

Bukiet - 5 lat. Energiczny samczyk, który kocha przebywać na dworze - idealny scenariusz byłby wtedy, gdyby trafił do przydomowego ogródka. Przyjazny, ładnie reaguje na swoje imię, żyje w zgodzie z innymi pieskami. Bardzo towarzyski i oddany.

Kundelek na razie przebywa u córki zmarłego właściciela, która nie ma warunków do posiadania dodatkowe zwierzaka - sama ma już dużego psa na małej powierzchni mieszkaniowej. Pies przebywa w Świdnicy koło Wrocławia, ale jeżeli znajdzie się odpowiednia osoba jest opcja na transport zwierzaka w podane miejsce.
r e k l a m a

Yogi

Dane ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 1933
Kategoria: Psy duże
Typ użytkownika: Konto prywatne
.

Schroniak.pl

  Zastrzega się możliwość występowania nieścisłości, błędów oraz informacji niepełnych
  i nieaktualnych. Schroniak.pl nie odpowiada
  za wszelkie problemy, trudności oraz konsekwencje będące skutkiem rozpoczęcia procedur adopcyjnych lub adopcji. Jako strona internetowa nie dajemy gwarancji możliwości zaadoptowania wybranego zwierzaka oraz nie bierzemy udziału w procesie adopcyjnym.