Brutus – psi seniorek szuka przystani na ostatnie

Informacje dodatkowe

    Imię: Brutus

    Do dzieci: Starsze dzieci

Kontakt

790-241-451 SKONTAKTUJ SIĘ

Opis

Brutus wiele lat swojego życia musiał spędzić na łańcuchu. Marna kondycja sierści, ubytek wagi, nieznajomość „domowych obyczajów”… Dodatkowo Brutus jest nauczony chodzenia w kółko, to jego sposób na zajęcie wolnego czasu…Psiak jest lagodnym i spokojnym psem. W pierwszym kontakcie obawia się człowieka i podchodzi ostrożnie, nieufnie. Po chwili zapoznania ośmiela się na poddanie głaskaniu, a także zamerda ogonkiem.

Dla Brutusa idealny będzie dom, który stanie się jego oazą spokoju. On nie potrzebuje hałasów, zgiełku, aktywnego trybu życia. Najlepszy będzie dom z podwórkiem, po którym będzie maszerować, bez psów. Brutus słabo słyszy i słabo widzi. Potrzebuje spokoju, towarzystwo bardzo małych dzieci nie jest wskazane.Bardzo prosimy o pomoc dla tego psa. Trudno będzie o jego adopcję, ale wierzymy, że ktoś zechce mu pomóc w ostatnich latach życia.
Piesek przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy, przy ul. Pogodnej 3.
r e k l a m a

Schronisko Świdnica

Dane ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 1153
Kategoria: Psy duże
Typ użytkownika: Schronisko

Schroniak.pl

    Zastrzega się możliwość występowania nieścisłości, błędów oraz informacji niepełnych
    i nieaktualnych. Schroniak.pl nie odpowiada
    za wszelkie problemy, trudności oraz konsekwencje będące skutkiem rozpoczęcia procedur adopcyjnych lub adopcji. Jako strona internetowa nie dajemy gwarancji możliwości zaadoptowania wybranego zwierzaka oraz nie bierzemy udziału w procesie adopcyjnym.