Bolek do adopcji

r e k l a m a

Opis

Bolek został zabrany z ciemnej komórki, gdzie jego jedynym oknem na świat była dziura w drzwiach, przez którą mógł wystawić jedynie głowę.

Link do interwecnji: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.661391930667741.1073741921.429317273875209&type=3

Bolek u nas w Ośrodku dochodzi powoli do siebie. Ma zaniki mięśniowe spowodowane znikomą możliwością poruszania się w jego dawnym „ domu”. Z jego jednego ucha sączy się ropa. Cały czas walczymy ze stanem zapalnym i szukamy przyczyny takiego stanu rzeczy. Z pewnością miał straszną przeszłość. Na każde uniesienie ręki do góry, czy też podniesiony głos reaguje bardzo panicznie, od razu przywiera do ziemi wbijając wzrok w ziemie. Bolek nie sprawia żadnych problemów, jest cichy, spokojny, świetnie dogaduje się z innymi zwierzętami, cieszy się każdym spotkaniem z opiekunami. Uwielbia drapanko po pleckach i pod szyją.

Kontakt ws. adopcji: 726905566 / 533 422 941 (prosimy wyłącznie o wysłanie SMS, w sprawie którego psa się kontaktujesz - na pewno oddzwonimy!)

 Album na FB

SKONTAKTUJ SIĘ Obserwuj


TOZ Wrocław

Zobacz tablice użytkownika

Dane ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 1564
Kategoria: Psy duże
Typ użytkownika: Towarzystwo

Portal Schroniak.pl

    Zastrzega się możliwość występowania nieścisłości, błędów oraz informacji niepełnych
    i nieaktualnych. Schroniak.pl nie odpowiada
    za wszelkie problemy, trudności oraz konsekwencje będące skutkiem rozpoczęcia procedur adopcyjnych lub adopcji. Jako strona internetowa nie dajemy gwarancji możliwości zaadoptowania wybranego zwierzaka oraz nie bierzemy udziału w procesie adopcyjnym.

Partnerzy


    Partner medialny

    Partner techniczny