Bil – niewidomy pies, który wziął się znikąd…

Informacje dodatkowe

    Imię: Bil

    Do dzieci: Starsze dzieci

Kontakt

790-241-451 SKONTAKTUJ SIĘ

Opis

Pojawił się we wsi Pożarzysko w gminie Żarów. Nie wiadomo skąd. Nagle zagubiony i oszołomiony, a pomimo 14 dni, właściciela nie udało nam się odnaleźć, więc Bil stał się psem bezdomnym…Bil jest niewidomy. Zorientowaliśmy się dopiero w schronisku i to wyjaśniło jego dezorientację, niechęć do pomocy ze strony ludzi. Początkowo bardzo wycofany, kulący się w kącie, obecnie nabiera śmiałości i poznaje otoczenie, po którym porusza się z coraz to większą sprawnością.

Bil ufa swoim opiekunom i bardzo lubi spacery. Jest ostrożny w pierwszym kontakcie, rzeklibyśmy, że nieufny, ale po chwili zyskuje odwagę, by dać się głaskać i kochać ????

Bil boi się innych psów, koty omija i nie zwraca na nie większej uwagi. Polecany do domu ze starszymi dziećmi, potrzebuje spokoju, boi się hałasów. Stara się zachowywać czystość, wg nas najlepszą opcją będzie dom z ogródkiem, aby Bil mógł swobodnie wychodzić na zewnątrz celem załatwienia potrzeb ????

Piesek przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy, przy ul. Pogodnej 3.
r e k l a m a

Schronisko Świdnica

Dane ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 1152
Kategoria: Psy średnie
Typ użytkownika: Schronisko

Schroniak.pl

    Zastrzega się możliwość występowania nieścisłości, błędów oraz informacji niepełnych
    i nieaktualnych. Schroniak.pl nie odpowiada
    za wszelkie problemy, trudności oraz konsekwencje będące skutkiem rozpoczęcia procedur adopcyjnych lub adopcji. Jako strona internetowa nie dajemy gwarancji możliwości zaadoptowania wybranego zwierzaka oraz nie bierzemy udziału w procesie adopcyjnym.