Bianka (589/17)

Informacje dodatkowe

  Wiek: 1,5 roku

  Imię: Bianka

  Numer ewidencyjny: 589/17

  Szuka domu od: 22.05.2017

  Sterylizacja: Tak

Kontakt

71 362 56 74 SKONTAKTUJ SIĘ

Opis

Bianka jest córką Misi *LINK* - suczki, która po stracie właściciela osiedliła się w lesie i przez lata powoli dziczała, co rok wydając na świat kolejne mioty. Szczeniaki były regularnie wyłapywane, jednak Biankę udało się złapać dopiero teraz, już jako dorosłą sunię. Bianka boi się ludzi, do tej pory zbliżała się do zabudowań tylko w poszukiwaniu jedzenia, chociaż na widok osób, które regularnie ją dokarmiały, potrafiła nieśmiało zamachać ogonkiem, oczywiście z bezpiecznej odległości. Trzeba ją wszystkiego nauczyć od zera - życia w mieszkaniu na zamkniętej przestrzeni, chodzenia na smyczy, zachowania w mieście, obcowania z ludźmi. Bianka na widok człowieka ucieka w najdalszy kąt boksu i wciska się w podłogę, pragnąc zniknąć. Mimo to jest zupełnie nieagresywna, co znacznie ułatwi pracę z nią. Jak na dzikiego psa przystało, będzie za wszelką cenę starała się uciec, dlatego osoba, która zechce ją adoptować, będzie musiała mieć oczy dookoła głowy. Na pewno pomoże jej obecność drugiego stabilnego psa, od którego będzie mogła powoli uczyć się życia. Bianka czeka na bardzo odpowiedzialnego i bardzo doświadczonego opiekuna.

Szczegółowych informacji udziela Schronisko we Wrocławiu:

Adres: ul. Ślazowa 2, 51-007 Wrocław (osiedle Osobowice)
Telefon do Schroniska: 71 362 56 74
www.schroniskowroclaw.pl
www.schroniak.pl/schroniskowroclaw

Aby adoptować psa należy zabrać ze sobą dowód osobisty, 35 zł, obroże i smycz [kaganiec w przypadku adopcji dużych psów]
Adopcja kota to dowód osobisty, 15 zł i należy ze sobą zabrać koci transporterek
r e k l a m a

Schronisko Wrocław

Dane ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 604
Kategoria: Suczki średnie
Typ użytkownika: Schronisko

Schroniak.pl

  Zastrzega się możliwość występowania nieścisłości, błędów oraz informacji niepełnych
  i nieaktualnych. Schroniak.pl nie odpowiada
  za wszelkie problemy, trudności oraz konsekwencje będące skutkiem rozpoczęcia procedur adopcyjnych lub adopcji. Jako strona internetowa nie dajemy gwarancji możliwości zaadoptowania wybranego zwierzaka oraz nie bierzemy udziału w procesie adopcyjnym.