Bajka-czy choroba przekreśli jej szanse na dom?

Informacje dodatkowe

  Imię: Bajka

  Sterylizacja: Tak

  Do dzieci: Starsze dzieci

  Akceptuje psy: Tak

  Rasa: Nie rasowy

Kontakt

605102979 SKONTAKTUJ SIĘ

r e k l a m a

Opis

Bajka to urocza, młoda dama. Nie wymusza kontaktu z człowiekiem, mimo to jest niezmiernie przyjacielska. W pierwszych momentach bywa ostrożna i nieśmiała. Gdy zaufa danej osobie staje się ogromnym pieszczochem. Uwielbia głaskanie, przytulanie i drapanie po brzuchu. Zapewne nigdy nie wiodła życia psa kanapowego. Boi się gwałtownych ruchów, podniesionego tonu oraz huków i wrzasków. Potrzebuje domu, który zrozumie jej potrzeby i da odpowiednią ilość czasu na zaakceptowanie nowych warunków. Nie nadaje się na stróża posesji oraz psa podwórkowego, gdyż źle znosi niskie temperatury i jest bojaźliwa. Szukamy jej wyłącznie kochającej rodziny, domu z ogrodem lub mieszkania. Zależy nam na ludziach, którzy otoczą ją miłością i troską, przywrócą wiarę w człowieka.
Bajka jest bardzo chuda, ponieważ ma chorą trzustkę (nie jest zdolna do wytwarzania odpowiedniej ilości enzymów trawiennych), co wiąże się z przyjmowaniem suplementów diety w postaci witamin oraz leku AMYLADOL. Wymaga również podawania specjalistycznej karmy. Nie powinna spożywać psich smakołyków bez konsultacji z weterynarzem. Może zamieszkać w domu ze starszymi dziećmi, pod warunkiem, iż wiedzą w jaki sposób obchodzić się z psem. Akceptuje inne psy, nie jest w stosunku do nich zaczepna. Nie przepada za kotami. Bajka jest zaszczepiona, odrobaczona i wysterylizowana. Przebywa na terenie Głogowa.
Kontakt w sprawie adopcji: 605-102-979

MJot17

Dane ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 1500
Kategoria: Suczki średnie
Typ użytkownika: Konto prywatne

Schroniak.pl

  Zastrzega się możliwość występowania nieścisłości, błędów oraz informacji niepełnych
  i nieaktualnych. Schroniak.pl nie odpowiada
  za wszelkie problemy, trudności oraz konsekwencje będące skutkiem rozpoczęcia procedur adopcyjnych lub adopcji. Jako strona internetowa nie dajemy gwarancji możliwości zaadoptowania wybranego zwierzaka oraz nie bierzemy udziału w procesie adopcyjnym.

Partnerzy


  Partner medialny

  Partner techniczny