Azir

r e k l a m a

Opis

DATA PRZYJĘCIA: 29.01.19

POCHODZENIE: GMINA MIEROSZÓW

WIELKOŚĆ: ŚREDNIA, OK. 13 KG

Azir to nieduży piesek, wyjątkowej urody szorściak do pokochania. Nie wiemy co wydarzyło się w jego życiu i dlaczego ma status psa bezdomnego. Jest naprawdę cudowny i wierzymy, że prędko znajdzie nowy dom!

Azir stara się zachowywać czystość, wygląda jakby znał maniery domowego psa. Jest niezbyt tolerancyjny dla psich samców, jeśli one są zbyt pobudzone i obawia się ich. Azir jest delikatnym psem – na spacerach zamiast przemierzać kilometry u boku wolontariuszy, woli wdrapywać się na kolana, wpychać pysk pod dłoń i żądać głaskania.

Nie niszczy, nie wyje w swoim boksie. Koty zignorował. Pożądany dom bez malutkich dzieci, które mogą gwałtownie złapać psa. Jak wspomnieliśmy: jest delikatnisiem i zaczyna histeryzować, czy ktoś go zbyt mocno szarpnie czy uszczypnie.


Telefon: 790-241-451 SKONTAKTUJ SIĘ Obserwuj


Schronisko Świdnica

Zobacz tablice użytkownika

Dane ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 2753
Kategoria: Psy średnie
Typ użytkownika: Schronisko

Portal Schroniak.pl

    Zastrzega się możliwość występowania nieścisłości, błędów oraz informacji niepełnych
    i nieaktualnych. Schroniak.pl nie odpowiada
    za wszelkie problemy, trudności oraz konsekwencje będące skutkiem rozpoczęcia procedur adopcyjnych lub adopcji. Jako strona internetowa nie dajemy gwarancji możliwości zaadoptowania wybranego zwierzaka oraz nie bierzemy udziału w procesie adopcyjnym.

Partnerzy


    Partner medialny

    Partner techniczny