Alfik (1300/17)

Informacje dodatkowe

  Wiek: 11 lat

  Imię: Alfik

  Numer ewidencyjny: 1300/17

  Szuka domu od: 12.11.2017

  Kastracja: Tak

Kontakt

71 362 56 74 SKONTAKTUJ SIĘ

Opis

Alfik i jego Pan stracili dom w wyniku pożaru, dlatego też psiak musiał zamieszkać w Schronisku. Początkowo bardzo źle znosił psychicznie pobyt w schroniskowym boksie. Był zagubiony i nerwowy.
Alfik to średni piesek (mniej więcej jak cocker spaniel). Jest łagodny i przyjaźnie nastawiony do ludzi. W pierwszym kontakcie potrzebował trochę czasu i cierpliwości, żeby podejść do człowieka, ale smakołyki i miły ludzki głos "przełamywały lody". Alfik grzecznie chodzi na smyczy. Lubi sobie powęszyć. Jest dość energiczny, wszędobylski i ciekawy świata. Ma trochę problem z współlokatorem, ponieważ ani Alfik, ani As nie są do siebie pozytywnie nastawieni.
Alfik potrzebuje domu, w którym będzie mógł się wyciszyć i poczuć bezpiecznie. Jednocześnie jego przyszły powinien lubić przechadzki, ponieważ Alfik nie jest typem kanapowego leniucha. Najlepszy byłby dom, gdzie Alfik byłby psim jedynakiem.
Alfik poleca się do adopcji i zaprasza na zapoznawczy spacer.

Szczegółowych informacji udziela Schronisko we Wrocławiu:

Adres: ul. Ślazowa 2, 51-007 Wrocław (osiedle Osobowice)
Telefon do Schroniska: 71 362 56 74
www.schroniskowroclaw.pl
www.schroniak.pl/schroniskowroclaw

Aby adoptować psa należy zabrać ze sobą dowód osobisty, 35 zł, obroże i smycz [kaganiec w przypadku adopcji dużych psów]
Adopcja kota to dowód osobisty, 15 zł i należy ze sobą zabrać koci transporterek
r e k l a m a

Schronisko Wrocław

Dane ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 1313
Kategoria: Psy małe
Typ użytkownika: Schronisko

Schroniak.pl

  Zastrzega się możliwość występowania nieścisłości, błędów oraz informacji niepełnych
  i nieaktualnych. Schroniak.pl nie odpowiada
  za wszelkie problemy, trudności oraz konsekwencje będące skutkiem rozpoczęcia procedur adopcyjnych lub adopcji. Jako strona internetowa nie dajemy gwarancji możliwości zaadoptowania wybranego zwierzaka oraz nie bierzemy udziału w procesie adopcyjnym.