Albercik

Opis

Albert jest jednym z tych biedniejszych psów, które trafiły pod naszą opiekę. Sierść w stanie fatalnym- zresztą jak widać na zdjęciach. Już nad tym pracujemy, ale z pewnością trochę to zajmie bo to nie tylko kwestia niewyczesania, ale i śmieciowego żywienia.
Przypruszony białym włosem pyszczek sugerował, że Albert jest starszym panem, ale po obejrzeniu bialutkich i zrowych oraz wcale niestartych ząbków okazało się, że jest pieskiem młodym, tylko styranym przez życie. Może mieć dwa, trzy latka. Ludzie w złych warunkach i ciągłym stresie też potrafią nagle osiwieć... A jego z pewnością ktoś tłukł i tłukł go tak, że dobrze to zapamiętał.
Jest stworzeniem kompletnie pozbawionym agresji i całą swoją postawą przepraszającym za każdy skradziony oddech. Chce dotyku, wtula się głową w człowieka, pragnie przytulania, ale i tak cały czas się kuli jakby ręka, która go głaszcze miała zaraz uderzyć.
Niesamowicie biedne to psisko. Z pewnością od dawna nie zaznał niczego dobrego... ale teraz znajdziemy mu domek. Taki dobry, gdzie już zawsze będzie najedzony, gdzie będzie kochany i gdzie już nikt nigdy go nie zbije.
Nie jest duży- uroczy kundelek do kolana. Może ktoś znalazłby miejsce dla niego w swoim domu i przede wszystkim w sercu?
r e k l a m a

Schronisko w Kłodzku

Dane ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 2110
Kategoria: Psy średnie
Typ użytkownika: Schronisko

Schroniak.pl

    Zastrzega się możliwość występowania nieścisłości, błędów oraz informacji niepełnych
    i nieaktualnych. Schroniak.pl nie odpowiada
    za wszelkie problemy, trudności oraz konsekwencje będące skutkiem rozpoczęcia procedur adopcyjnych lub adopcji. Jako strona internetowa nie dajemy gwarancji możliwości zaadoptowania wybranego zwierzaka oraz nie bierzemy udziału w procesie adopcyjnym.