Akasza (79/18)

Informacje dodatkowe

  Wiek: 14 lat

  Imię: Akasza

  Numer ewidencyjny: 79/18

  Szuka domu od: 19.01.2018

  Sterylizacja: Tak

Kontakt

71 362 56 74 SKONTAKTUJ SIĘ

Opis

Akasza to średniej wielkości suczka, o niebanalnej urodzie. Jest urocza, sympatyczna i zawsze uśmiechnięta. Choć swój wygląd zawdzięcza również wieloletnim zaniedbaniom. Akasza została znaleziona. Była łysawa, chuda, z chorą skórą.. Jest obecnie jeszcze leczona – wygląda i czuje się coraz lepiej. Jednak mimo wszystko jest to bardzo sympatyczna i łagodna sunia. Choć na początku była bardzo wystraszona. Pierwsze spacery pokazały, że Akasza prawdopodobnie nigdy nie chodziła na smyczy. Jednak jest to bardzo pojętna i szybko się uczy. Już teraz Akasza ładnie chodzi na smyczy. Uwielbia spacery. Mimo, że została oceniona na 14 lat to jest bardzo energiczna i żywiołowa. Jest przyjaźnie nastawiona do psów i suczek. Akasza jest bardzo ufna. Szuka kontaktu z człowiekiem. Na spacerach jest bardzo wesoła i radosna. Przychodzi na zawołanie.
Pewnie do tej pory Akasza nie miała łatwego i szczęśliwego życia, dlatego teraz należy jej się prawdziwa kochająca rodzina i szczęśliwa emerytura. Kto pokocha Akaszę?

Szczegółowych informacji udziela Schronisko we Wrocławiu:

Adres: ul. Ślazowa 2, 51-007 Wrocław (osiedle Osobowice)
Telefon do Schroniska: 71 362 56 74
www.schroniskowroclaw.pl
www.schroniak.pl/schroniskowroclaw

Aby adoptować psa należy zabrać ze sobą dowód osobisty, 35 zł, obroże i smycz [kaganiec w przypadku adopcji dużych psów]
Adopcja kota to dowód osobisty, 15 zł i należy ze sobą zabrać koci transporterek
r e k l a m a

Schronisko Wrocław

Dane ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 1515
Kategoria: Suczki średnie
Typ użytkownika: Schronisko
.

Schroniak.pl

  Zastrzega się możliwość występowania nieścisłości, błędów oraz informacji niepełnych
  i nieaktualnych. Schroniak.pl nie odpowiada
  za wszelkie problemy, trudności oraz konsekwencje będące skutkiem rozpoczęcia procedur adopcyjnych lub adopcji. Jako strona internetowa nie dajemy gwarancji możliwości zaadoptowania wybranego zwierzaka oraz nie bierzemy udziału w procesie adopcyjnym.