:: PTYŚ ::

Informacje dodatkowe

    Imię: Ptyś

    Kastracja: Tak

Opis

PTYŚ
Został odłowiony z ul. Łowieckiej we Wrocławiu (z terenu Elektrociepłowni). Ptyś to słodziak, który domaga się uwagi człowieka. Delikatnie trąca człowieka główką, aby go głaskać. Szuka dobrego domku, który obdarzy go miłością. Jest spokojny i delikatny. Toleruje inne koty, może zostać adoptowany w dwupaku z innym kotkiem z DT lub na dokocenie, czyli do domku gdzie jest już kotek. Jeżeli będzie kocim jedynakiem również będzie szczęśliwy 

* szacowana data urodzenia: 2015
* odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony (23.05, 13.06)
* wykastrowany i zachipowany
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowy)

JAK ADOPTOWAĆ?

Pierwszym krokiem jest wypełnienie krótkiej ankiety on-line. Po zapoznaniu się z odpowiedziami odezwiemy się: www.goo.gl/forms/jhAxXFuv0a.

WAŻNE:
Dla naszych podpieczonych szukamy domów tylko niewychodzących, czyli bez możliwości wychodzenia przez kota na dwór. Wymagamy osiatkowania balkonu i okien (także zabezpieczenia uchylnych) - przed adopcją.

---
Wszystkie koty przebywające aktualnie pod naszą opieką można zobaczyć na naszej stronie, która jest na bieżąco aktualizowana: www.przygarnijkota.pl
r e k l a m a

Fundacja Przygarnij KOTA

Dane ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 1839
Kategoria: Kocurek
Typ użytkownika: Fundacja
.

Schroniak.pl

    Zastrzega się możliwość występowania nieścisłości, błędów oraz informacji niepełnych
    i nieaktualnych. Schroniak.pl nie odpowiada
    za wszelkie problemy, trudności oraz konsekwencje będące skutkiem rozpoczęcia procedur adopcyjnych lub adopcji. Jako strona internetowa nie dajemy gwarancji możliwości zaadoptowania wybranego zwierzaka oraz nie bierzemy udziału w procesie adopcyjnym.