:: NIKUŚ ::

Informacje dodatkowe

Opis

NIKUŚ
Został odłowiony z ul. Łowieckiej we Wrocławiu (z terenu Elektrociepłowni). To spokojny kocurek i płochliwy kocurek. Jeszcze boi się człowieka, ale daje się głaskać i wziąć na ręce. Niestety czasem ze strachu potrafi delikatnie ugryźć lub podrapać. Rokuje na kanapową przylepkę. Bardzo ładnie reaguje na inne koty, chyba dobrze by się czuł w kocim towarzystwie. Miał raka na oczku dlatego musiało zostać usunięte (była to melanocytoma - po usunięciu oka nie zagraża ryzyko przerzutów). Nikuś jest już również po zabiegu stomatologicznym (3 ząbki zostały wyrwane, a pozostałe zostały wyczyszczone).

* szacowana data urodzenia: 2013
* odpchlony, odrobaczony i zaszczepiony
* wykastrowany i zachipowany
* test FIV/FeLV (PCR): ujemny (zdrowy)
* badania krwi (morfologia, biochemia): w normie


JAK ADOPTOWAĆ?
Pierwszym krokiem jest wypełnienie krótkiej ankiety on-line. Po zapoznaniu się z odpowiedziami odezwiemy się: www.goo.gl/forms/jhAxXFuv0a.

WAŻNE:
Dla naszych podpieczonych szukamy domów tylko niewychodzących, czyli bez możliwości wychodzenia przez kota na dwór. Wymagamy osiatkowania balkonu i okien (także zabezpieczenia uchylnych) - przed adopcją.

---
Wszystkie koty przebywające aktualnie pod naszą opieką można zobaczyć na naszej stronie, która jest na bieżąco aktualizowana: www.przygarnijkota.pl
r e k l a m a

Fundacja Przygarnij KOTA

Dane ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 1837
Kategoria: Kocurek
Typ użytkownika: Fundacja

Schroniak.pl

    Zastrzega się możliwość występowania nieścisłości, błędów oraz informacji niepełnych
    i nieaktualnych. Schroniak.pl nie odpowiada
    za wszelkie problemy, trudności oraz konsekwencje będące skutkiem rozpoczęcia procedur adopcyjnych lub adopcji. Jako strona internetowa nie dajemy gwarancji możliwości zaadoptowania wybranego zwierzaka oraz nie bierzemy udziału w procesie adopcyjnym.