:: NATASZA ::

Informacje dodatkowe

    Imię: NATASZA

    Sterylizacja: Tak

Opis

:: Trójłapka NATASZKA szuka domku ::
Pojawiła się nagle w stadzie wolno-żyjących kotów na Kurkowej/Łowieckiej we Wrocławiu. Nigdy wcześniej nie była przez nas widziana. Przypuszczamy, że była dokarmiana oraz oswajana przez pracowników Elektrociepłowni. Jednakże nikt jej nie udzielił pomocy i zaczęła szukać gdzie indziej. Miała problem z chodzeniem, co chwilę potykała się lub przewracała. Prawdopodobnie uległa wypadkowi, nerw został uszkodzony i nastąpił przykurcz. Tylko amputacja wchodziła w grę. Bardzo dobrze sobie już radzi na trzech łapkach [????] Niedługo szwy będą ściągane.

Nataszka to oswojona i mizialska koteczka, która uwielbia wylegiwać się na kanapie obok człowieka. Mogłaby być głaskana non stop, chociaż gdy nie ma już ochoty to zadziornie to okazuje, jest prześmieszna [????] Jest bardzo spokojna, dużo śpi. Źle się czuję wśród kotów, toleruje je, ale nie przepada, szuka zatem domku gdzie będzie kocim jedynakiem. Chcemy, aby miała miłość człowieka na wyłączność.

* umaszczenie: dymne
* szacowana data urodzenia: 2013
* odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona (2x) i wykastrowana
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowa)


Naszym podopiecznym szukamy domów bez możliwości wychodzenia na dwór. Wymagamy zabezpieczenia balkonu i okna/okien (także uchylnych) - przed adopcją.

Zainteresowani adopcją proszeni są o wypełnienie ankiety http://goo.gl/forms/jhAxXFuv0a
- odpiszemy w celu umówienia się na wizytę przed-adopcyjną.

---
www.przygarnijkota.pl
r e k l a m a

Fundacja Przygarnij KOTA

Dane ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 979
Kategoria: Kotka
Typ użytkownika: Fundacja

Schroniak.pl

    Zastrzega się możliwość występowania nieścisłości, błędów oraz informacji niepełnych
    i nieaktualnych. Schroniak.pl nie odpowiada
    za wszelkie problemy, trudności oraz konsekwencje będące skutkiem rozpoczęcia procedur adopcyjnych lub adopcji. Jako strona internetowa nie dajemy gwarancji możliwości zaadoptowania wybranego zwierzaka oraz nie bierzemy udziału w procesie adopcyjnym.