:: LUNA ::

Informacje dodatkowe

    Imię: Luna

Opis

:: LUNKA ::

To oswojona i kochana kicia, która pragnie mieć swojego człowieka :) Jest jeszcze płochliwa w stosunku do obcych, będzie potrzebować troszkę czasu na aklimatyzację w nowym miejscu. Jest bardzo mała i drobna - taka kruszynka do kochania. Bardzo lubi inne koty, dlatego mile widziana adopcja na dokocenie (czyli do domku, gdzie jest już kotek) - ale nie jest to warunek konieczny, może też być kocim jedynakiem :)

* szacowana data urodzenia: maj 2017
* odpchlona, odrobaczona i zaszczepiona (1x)
* na dniach kastracja
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowa)
* umaszczenie: szylkret


Jej historia: Przywieziona ze wsi spod Wrocławia. Najprawdopodobniej uległa jakiemuś wypadkowi. Nie chodziła i nie sikała sama - musiała być odsikiwana :( RTG wykazało wiele złamań miednicy, ale trafiła do nas gdy już było za późno na operację. Koteczka na szczęście doszła już do siebie. Bez problemu załatwia się już samodzielnie, bezbłędnie trafia do kuwety. Jeszcze delikatnie utyka na jedną łapkę, ale w niczym jej to nie przeszkadza.


Naszym podopiecznym szukamy domów bez możliwości wychodzenia na dwór. Wymagamy zabezpieczenia balkonu i okna/okien (także uchylnych) - przed adopcją.

Zainteresowani adopcją proszeni są o wypełnienie ankiety (http://goo.gl/forms/jhAxXFuv0a) - odpiszemy w celu umówienia się na wizytę przed-adopcyjną.

------
www.przygarnijkota.pl 
r e k l a m a

Fundacja Przygarnij KOTA

Dane ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 1330
Kategoria: Kotka
Typ użytkownika: Fundacja

Schroniak.pl

    Zastrzega się możliwość występowania nieścisłości, błędów oraz informacji niepełnych
    i nieaktualnych. Schroniak.pl nie odpowiada
    za wszelkie problemy, trudności oraz konsekwencje będące skutkiem rozpoczęcia procedur adopcyjnych lub adopcji. Jako strona internetowa nie dajemy gwarancji możliwości zaadoptowania wybranego zwierzaka oraz nie bierzemy udziału w procesie adopcyjnym.