:: LUNA ::

Informacje dodatkowe

    Imię: Luna

Opis

:: LUNA ::

Przywieziona ze wsi spod Wrocławia. Najprawdopodobniej uległa jakiemuś wypadkowi. Nie chodziła i nie sikała sama. Musiała być odsikiwana :( RTG zrobione na klinikach wykazało wiele złamań miednicy, ale trafiła do nas gdy już było za późno na operację. Koteczka powoli dochodzi do siebie. Co najważniejsze załatwia się już samodzielnie do kuwety oraz chodzi! :) Niedługo kolejne RTG w celu sprawdzenia postępów w zrastaniu się kości, ale chyba najgorsze już za nią :) Jeszcze lekko utyka na jedną nóżkę. Lunka powoli rozgląda się również za domkiem: to oswojona i kochana kicia, która pragnie mieć swojego człowieka :) Jest jeszcze płochliwa w stosunku do obcych, będzie potrzebować troszkę czasu na aklimatyzację w nowym miejscu. Jest bardzo mała i drobna - taka kruszynka do kochania. Bardzo lubi inne koty, preferowana adopcja na dokocenie :)
* umaszczenie: szylkret
* szacowana data urodzenia: 01.05.2017
* odpchlona, odrobaczona (28.10) i zaszczepiona (1x)


Naszym podopiecznym szukamy domów bez możliwości wychodzenia na dwór. Wymagamy zabezpieczenia balkonu i okna/okien (także uchylnych) - przed adopcją.

Zainteresowani adopcją proszeni są o wypełnienie ankiety (http://goo.gl/forms/jhAxXFuv0a) - odpiszemy w celu umówienia się na wizytę przed-adopcyjną.

------
www.przygarnijkota.pl 
r e k l a m a

Fundacja Przygarnij KOTA

Numer ogłoszenia

1330

Kategoria

Typ użytkownika

Fundacja

Schroniak.pl

    Zastrzega się możliwość występowania nieścisłości, błędów oraz informacji niepełnych
    i nieaktualnych. Schroniak.pl nie odpowiada
    za wszelkie problemy, trudności oraz konsekwencje będące skutkiem rozpoczęcia procedur adopcyjnych lub adopcji. Jako strona internetowa nie dajemy gwarancji możliwości zaadoptowania wybranego zwierzaka oraz nie bierzemy udziału w procesie adopcyjnym.