:: LIDZIA ::

Informacje dodatkowe

    Imię: Lidzia

Opis

:: LIDZIA ::

LIDZIA to koteczka wypatrzona przypadkiem podczas pobytu na Śląsku, w Lędzinach. Mała główka wystawiała z trawy, wyglądała jak kociak, a okazało się, że to dorosła, zabiedzona kocinka z ranami na pysiu (może po kleszczach, a może po pogryzieniu). Lidzia ma "właścicieli" - została odziedziczona razem z domem po zmarłej mamie, która umarła w 2008, czyli kotka ma +10lat. Nie jest wpuszczana do domu, ani karmiona.

Z racji jej wieku zrobiłyśmy jej badania krwi i wyniki są dobre, w normie, uff :) FIV/FeLV też ujemny :) Stan ząbków też super, brak kła, ale dramatu nie ma, lekki kamień. Ewidentnie po prostu nie ma co jeść dlatego tak marnie wygląda.

To zagłodzony kot i tu pojawia się problem, mamy dla niej tylko miejsce w klatce bytowej i to tylko na czas odkarmienia - kotka potem będzie musiała wrócić w miejsce bytowania (bo domem tego nazwać nie można), chyba że znajdzie się dobra dusza, która zechce kotkę adoptować. Lidzia jest oswojona i spokojna, przydałby się jej po prostu DOM...

W przypadku zainteresowania adopcją Lidzi pierwszym krokiem jest wypełnienie ankiety(http://goo.gl/forms/jhAxXFuv0a). Odezwiemy się w celu umówienia się na zapoznanie z kotką :)

Szukamy tylko domów niewychodzących, czyli bez możliwości wychodzenia przez kota na dwór. Wymagamy osiatkowania balkonu i okien (także zabezpieczenia uchylnych) - przed adopcją. 

---
www.przygarnijkota.pl
r e k l a m a

Fundacja Przygarnij KOTA

Dane ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 1920
Kategoria: Kotka
Typ użytkownika: Fundacja
.

Schroniak.pl

    Zastrzega się możliwość występowania nieścisłości, błędów oraz informacji niepełnych
    i nieaktualnych. Schroniak.pl nie odpowiada
    za wszelkie problemy, trudności oraz konsekwencje będące skutkiem rozpoczęcia procedur adopcyjnych lub adopcji. Jako strona internetowa nie dajemy gwarancji możliwości zaadoptowania wybranego zwierzaka oraz nie bierzemy udziału w procesie adopcyjnym.