:: INES ::

Informacje dodatkowe

    Imię: Ines

Opis

:: INES szuka domku ::
Oswojona, mizialska i młodziutka kotka. Jest malutka i odważna, lubi mizianie i głaskanie, ale gdy ma dość potrafi to zasygnalizować [????] Ma przeuroczą rudą plamkę na łebku [????] W DT przebywa z trzema innymi kotami oraz dużym psem. Mile widziana adopcja na dokocenie, czyli do domu, gdzie jest już młody kotek.

* szacowana data urodzenia: sierpień 2017
* odpchlona, odrobaczona i zaszczepiona (1x)
* umaszczenie: bure z rudą plamką na główce


Jej historia: Znaleziona w Krzykowie, weszła do auta dziewczyny, która zabrała ją do siebie (do Nadolic Wielkich), aby dalej szukać dla niej pomocy. Koteczka miała świerzb w uszkach. Świerzb jest bardzo uciążliwy, powoduje niesamowity dyskomfort, a nawet ból. Aktualnie uszy ma codziennie czyszczone i smarowane maścią antyświerzbową (Orydermyl) oraz dostała też Advocate na kark.

Naszym podopiecznym szukamy domów bez możliwości wychodzenia na dwór. Wymagamy zabezpieczenia balkonu i okien (także uchylnych) - przed adopcją.

W przypadku zainteresowania adopcją pierwszym krokiem jest wypełnienie krótkiej ankiety on-line (http://goo.gl/forms/jhAxXFuv0a )
- odpiszemy w celu umówienia się na wizytę przed-adopcyjną.
www.przygarnijkota.pl
r e k l a m a

Fundacja Przygarnij KOTA

Dane ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 1442
Kategoria: Kotka
Typ użytkownika: Fundacja

Schroniak.pl

    Zastrzega się możliwość występowania nieścisłości, błędów oraz informacji niepełnych
    i nieaktualnych. Schroniak.pl nie odpowiada
    za wszelkie problemy, trudności oraz konsekwencje będące skutkiem rozpoczęcia procedur adopcyjnych lub adopcji. Jako strona internetowa nie dajemy gwarancji możliwości zaadoptowania wybranego zwierzaka oraz nie bierzemy udziału w procesie adopcyjnym.