:: ELEKTRON ::

Informacje dodatkowe

  Imię: Elektron

  Kastracja: Tak

r e k l a m a

Opis

ELEKTRON
Ten ok półroczny kocurek od jakiegoś czasu zaczął przychodzić podczas karmienia na ul. Ptasiej we Wrocławiu nowy. Oswojony, brudny i chudy. Na szczęście znalazło się dla niego miejsce w domu tymczasowym i jest już bezpieczny. Bezbłędnie korzysta z kuwety. Uwielbia człowieka, miziania i głaskanie. Ładnie dogaduje się z innymi kotami. Czeka na swój wymarzony domek, w którym będzie mógł spędzić resztę życia, gdzie będzie kochany i przytulany.

* szacowana data urodzenia: październik 2018
* odpchlony, odrobaczony, zachipowany i wykastrowany
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowy)

Naszym podopiecznym szukamy domów bez możliwości wychodzenia na dwór. Wymagamy zabezpieczenia balkonu i okna/okien (także uchylnych) - przed adopcją.

W przypadku zainteresowania adopcją pierwszym krokiem jest wypełnienie krótkiej ankiety on-line,odpiszemy/oddzwonimy w celu umówienia się na zapoznanie z kotem

Wypełnij ankiete

SKONTAKTUJ SIĘ Obserwuj


Fundacja Przygarnij KOTA

Zobacz tablice użytkownika

Dane ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 2950
Kategoria: Kocurek
Typ użytkownika: Fundacja

Portal Schroniak.pl

  Zastrzega się możliwość występowania nieścisłości, błędów oraz informacji niepełnych
  i nieaktualnych. Schroniak.pl nie odpowiada
  za wszelkie problemy, trudności oraz konsekwencje będące skutkiem rozpoczęcia procedur adopcyjnych lub adopcji. Jako strona internetowa nie dajemy gwarancji możliwości zaadoptowania wybranego zwierzaka oraz nie bierzemy udziału w procesie adopcyjnym.

Partnerzy


  Partner medialny

  Partner techniczny