:: DOBRUSIA ::

Informacje dodatkowe

  Imię: Dobrusia

r e k l a m a

Opis

DOBRUSIA

Podczas karmienia kotów z Kurkowej pojawił się nowy kotek. Ustawiliśmy klatkę pułapkę i udało się. Koteczkę nazwałyśmy Dobrusią. Będzie przebadana, odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona, zachipowana i wykastrowana.

Jeżeli w tym czasie nie znajdziemy dla niej DT/DS będziemy zmuszone wypuścić ją w miejsce bytowania, czyli na teren Elektrociepłowni. Koteczka jest jest łagodna, oswojona, mrucząca. Jest dość duża gabarytowo :) Będzie miała niedługo leczone zęby i dziąsła.

* szacowana data urodzenia: 2015

Naszym podopiecznym szukamy domów bez możliwości wychodzenia na dwór. Wymagamy zabezpieczenia balkonu i okna/okien (także uchylnych) - przed adopcją.

W przypadku zainteresowania adopcją pierwszym krokiem jest wypełnienie krótkiej ankiety on-line (www.goo.gl/forms/jhAxXFuv0a) - odpiszemy w celu umówienia się na zapoznanie z kociakami.

---
WROCŁAW
www.przygarnijkota.pl

SKONTAKTUJ SIĘ Obserwuj


Fundacja Przygarnij KOTA

Zobacz tablice użytkownika

Dane ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 2815
Kategoria: Kotka
Typ użytkownika: Fundacja

Wsparcie portalu

  Zastrzega się możliwość występowania nieścisłości, błędów oraz informacji niepełnych
  i nieaktualnych. Schroniak.pl nie odpowiada
  za wszelkie problemy, trudności oraz konsekwencje będące skutkiem rozpoczęcia procedur adopcyjnych lub adopcji. Jako strona internetowa nie dajemy gwarancji możliwości zaadoptowania wybranego zwierzaka oraz nie bierzemy udziału w procesie adopcyjnym.

Partnerzy


  Partner medialny

  Partner techniczny