:: DELA ::

Informacje dodatkowe

  Imię: Dela

r e k l a m a

Opis

:: DELA SZUKA DOMKU ::
To około 11-letnia koteczka. Puchata i grubiutka z pięknym, mieciutkim futerkiem. Bardzo miziasta, mruczy jak traktorek. Uwielbia spać w łóżku. Przychodzi i barankuje bez przerwy, liże po twarzy i nosie, jest bardzo uczuciowa. Spokojna, czysta, nic nie niszczy. Ma mętne jedno oczko, ale nie odbiera jej to uroku. Chraptusia jak śpi, co jest pozostałością po dawno przebytym i możliwe ze nie leczonym kocim katarze. Nie ma ząbków, ale z jedzeniem radzi sobie nad wyraz dobrze. Z innymi kotami bawi się chętnie i nie jest agresywna. Idealna dla starszej osoby.

* szacowana data urodzenia: 2008
* odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona
* wykastrowana
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowa)


Naszym podopiecznym szukamy domów bez możliwości wychodzenia na dwór. Wymagamy zabezpieczenia balkonu i okna/okien (także uchylnych) - przed adopcją.

W przypadku zainteresowania adopcją pierwszym krokiem jest wypełnienie krótkiej ankiety on-line,odpiszemy/oddzwonimy w celu umówienia się na zapoznanie z kotem

Wypełnij ankiete

SKONTAKTUJ SIĘ Obserwuj


Fundacja Przygarnij KOTA

Zobacz tablice użytkownika

Dane ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 2921
Kategoria: Kotka
Typ użytkownika: Fundacja

Portal Schroniak.pl

  Zastrzega się możliwość występowania nieścisłości, błędów oraz informacji niepełnych
  i nieaktualnych. Schroniak.pl nie odpowiada
  za wszelkie problemy, trudności oraz konsekwencje będące skutkiem rozpoczęcia procedur adopcyjnych lub adopcji. Jako strona internetowa nie dajemy gwarancji możliwości zaadoptowania wybranego zwierzaka oraz nie bierzemy udziału w procesie adopcyjnym.

Partnerzy


  Partner medialny

  Partner techniczny