:: DAWID ::

Informacje dodatkowe

    Imię: Dawidek

Opis

:: DAWID ::
To oswojony, łagodny i spokojny kocurek. Uwielbia głaskanie po całym ciele. Toleruje inne koty, unika konfliktów. Jest duży (5kg), ale delikatny jak misio. Uwielbia się bawić i ganiać za wędką.

* szacowana data urodzenia: styczeń 2017
* odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony (1x), wykastrowany i zachipowany
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowy)
* umaszczenie: biało-rude

Jego historia: 
Zaczął pojawiać się podczas karmienia wolno-żyjących kotów na Kurkowej/Łowieckiej we Wrocławiu. Nigdy wcześniej nie był przez nas widziany. Możliwe, że żył wewnątrz terenu Elektrociepłowni i dopiero teraz znalazł naszą stołówkę. Dał się wziąć na ręce i włożyć do transporterka. Niesamowicie brudny, zapchlony, zakleszczony oraz poraniony (został nawet wyciągnięty wbity pazur z jego szyi). W lewym uszku jest widoczny mały polip, możliwe, że niedługo będzie trzeba go usunąć - uszka ma smarowane Oridermylem, gdyż ewidentnie go swędzą. Kolejna kontrola uszu niebawem.

Naszym podopiecznym szukamy domów bez możliwości wychodzenia na dwór. Wymagamy zabezpieczenia balkonu i okna/okien (także uchylnych) - przed adopcją.

W przypadku zainteresowania adopcją pierwszym krokiem jest wypełnienie krótkiej ankiety on-line (http://goo.gl/forms/jhAxXFuv0a
) - odpiszemy w celu umówienia się na wizytę przed-adopcyjną.

---
Wszystkie koty przebywające aktualnie pod naszą opieką można zobaczyć na naszej stronie, która jest na bieżąco aktualizowana: www.przygarnijkota.pl
r e k l a m a

Fundacja Przygarnij KOTA

Dane ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 1480
Kategoria: Kocurek
Typ użytkownika: Fundacja

Schroniak.pl

    Zastrzega się możliwość występowania nieścisłości, błędów oraz informacji niepełnych
    i nieaktualnych. Schroniak.pl nie odpowiada
    za wszelkie problemy, trudności oraz konsekwencje będące skutkiem rozpoczęcia procedur adopcyjnych lub adopcji. Jako strona internetowa nie dajemy gwarancji możliwości zaadoptowania wybranego zwierzaka oraz nie bierzemy udziału w procesie adopcyjnym.