:: ADAŚ ::

Informacje dodatkowe

    Imię: Adaś

Opis

:: ADAŚ ::

To spokojny i miziasty kocurek. Został zabrany z terenu Elektrociepłowni (Kurkowa/Łowiecka). Był strasznie brudny, zakleszczony, zmęczony, głodny, z ranami na ciele i okropnym stanem zapalnym w jamie ustnej. Będzie do adopcji po zakończeniu leczenia stomatologicznego, czyli w połowie czerwca.

Zachęcamy do wypełnienia ankiety i umówienia się na zapoznanie z Adasiem [????]

* szacowana data urodzenia: 2015
* odpchlony i odrobaczony
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowy)


JAK ADOPTOWAĆ?
Pierwszym krokiem jest wypełnienie krótkiej ankiety on-line. Po zapoznaniu się z odpowiedziami odezwiemy się: www.goo.gl/forms/jhAxXFuv0a.

WAŻNE:
Dla naszych podpieczonych szukamy domów tylko niewychodzących, czyli bez możliwości wychodzenia przez kota na dwór. Wymagamy osiatkowania balkonu i okien (także zabezpieczenia uchylnych) - przed adopcją.

---
Wszystkie koty przebywające aktualnie pod naszą opieką można zobaczyć na naszej stronie, która jest na bieżąco aktualizowana: www.przygarnijkota.pl
r e k l a m a

Fundacja Przygarnij KOTA

Dane ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 1838
Kategoria: Kocurek
Typ użytkownika: Fundacja
.

Schroniak.pl

    Zastrzega się możliwość występowania nieścisłości, błędów oraz informacji niepełnych
    i nieaktualnych. Schroniak.pl nie odpowiada
    za wszelkie problemy, trudności oraz konsekwencje będące skutkiem rozpoczęcia procedur adopcyjnych lub adopcji. Jako strona internetowa nie dajemy gwarancji możliwości zaadoptowania wybranego zwierzaka oraz nie bierzemy udziału w procesie adopcyjnym.